Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Samsung Diamantová liga, Rebelové v HD a coolMEN

23. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • MGM, 20:00 – akční dobrodružné romantické drama Robin Hood: Král zbojníků - Rok 1194. Robin z Locksley unikne z maurského zajetí v Jeruzalémě a vrací se do Anglie. V Nottinghamu se dozvídá, že jeho otec byl zabit, protože se odmítl připojit k tažení šerifa z Nottinghamu proti králi Richardovi. Robin se svým přítelem Azeemem naleznou útočiště v Sherwoodském lese, který ovládají zbojníci, vedení Malým Johnem a Willem Scarlettem. Robin se stává vůdcem bandy, která se denně rozrůstá o uprchlíky před šerifovou krutostí.  Americké akční dobrodružné romantické drama (1991)
  • ČT 4, 21:00 – Samsung Diamond League 2012 Lausanne - Přímý přenos dvanáctého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
  • ČT 1, ČT 1 HD; 21:50 – romantická komedie a muzikál Rebelové - Film Filipa Renče je zasazený do horkého léta roku 1968. Spíše než muzikál v pravém slova smyslu je to film se spoustou písniček, které hrají spolu se šesti mladými hrdiny jednu z hlavních rolí: dodávají příběhu důležitou a nezaměnitelnou atmosféru konce šedesátých let, atmosféru svobodného nadechnutí, která spolu s osudovým zauzlením soukromých a politických dějů tvoří tkanivo tohoto retromuzikálu. Česká romantická komedie a muzikál (2001)
  • Prima Cool, 22:15 – magazín coolMEN - Nový pánský pořad coolMEN přinese to nejzajímavější z mužského světa. Zabaví, pobaví, poinformuje. Zaměřen je na všechny chlapy, kteří chtějí vidět, vědět, zkusit a vyzkoušet víc než ostatní. A nejvíc pochopitelně na ty, co se nebojí ani TABU témat. Průvodci jsou mladí úspěšní beatboxeři a moderátoři Nasty a En.Dru. Čtyři reportáže v každém vysílání se zaměří na pánská témata, jako jsou například sport, adrenalinové lahůdky, auta, technika nebo muzika.
  • HBO, HBO HD; 23:45 – romantická komedie Kamarád taky rád - Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu. Americká romantická komedie (2011)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).