Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Smrt talentovaného ševce, Desperado nebo atletika

8. 6. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – detektivka Smrt talentovaného ševce – Jiří Kodet jako kapitán Exner hledá vraha a řeší záhady, k nimž dochází na starém zámku. Přepis detektivního románu Václava Erbena. (Československo, 1982)

  • Prima Max, 20:15 – krimi drama Vrah skrývá tvář – V lese nedaleko Drahovic je objevena mrtvola mladé ženy. Na místo přijíždí zkušení kriminalisté, rozbíhá se obvyklý kolotoč namáhavého vyšetřování. Podezřelých je mnoho a slepých cest ještě více. V okamžiku, kdy se zdá, že pátrání definitivně uvízne na mrtvém bodě, je objevena další mrtvá dívka. Kriminalisté se odhodlávají k riskantnímu kroku, který je však jedinou šancí objevit vraha unikajícího spravedlnosti… (Československo, 1966)

  • ČT sport, 21:00 – atletika: IAAF Diamond League 2017 Řím – Přenos závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků.

ICTZ23

  • Nova Cinema, 21:50 – thriller Sázka na smrt – Harry Callahan vyšetřuje zvláštní hru: byl distribuován seznam místních osobností a teď se uzavírají sázky na to, kdo z nich zemře první. Události dostávají spád v okamžiku, když se na seznamu objeví on sám… Pátý a poslední případ nekompromisního policisty Harryho Callahana, kterému nikdo neřekne jinak než Drsný Harry. (Dead Pool, USA, 1988)

  • Nova, 22:10 – thriller Desperado – Kdysi byl nejlepším na americko-mexické hranici. Jednoho dne ale omylem zkřížil zájmy místní narkomafie a byl donucen bojovat o svůj život. V litém střetnutí zabili překupníci jeho dívku a zmrzačili mu ruku. V pouzdře na kytaru teď proto nosí úctyhodnou sbírku střelných zbraní a jediným smyslem jeho života se stala pomsta. (USA, Mexiko, 1995)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.