Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Tipsport extraliga, V údolí Elah a Disturbia

23. 4. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:00 – HC Oceláři Třinec – HC Verva Litvínov – Přímý přenos sedmého finálového utkání Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy v ledním hokeji komentují Robert Záruba a Martin Hosták. Buly hokej živě uvádějí Jiří Hölzel a David Pospíšil.

  • CS Film, 20:00 – komedie Nic proti ničemu – Na sjezd nyní již dospělých adoptovaných dětí se inkognito vetře manželská dvojice, která uvažuje o adopci dítěte a chce se na vlastní oči přesvědčit, co z takových lidí vyroste. Manželé se proto vydávají za účastníky internetové diskuse, na jejímž základě se všichni sešli, aniž tuší, že převzatá přezdívka, kterou si muž přisvojil, patří agresivnímu pedofilovi. Takže zpočátku netuší, proč se k němu ostatní chovají odtažitě. Česká komedie (2011)
  • Dajto, 20:15 -drama Disturbia - Ránou pěstí do učitelova obličeje odstartuje mladý delikvent svoje tříměsíční domácí vězení. Z nudy začne pozorovat sousedy, především nedávno přistěhovanou krásnou dívku. Ale pak ho zaujme soused, u kterého dojde k přesvědčení, že se jedná o sériového vraha, o němž se mluví v televizi. Jenže zdánlivě nevinná hra se málem změní v tragédii. Americké drama (2007)

Cloud23

  • Kino Barrandov, 20:35 – krimi drama V údolí Elah – Vojenský veterán Hank Deerfield se snaží spojit se svým synem, který by měl být zpátky na základně po návratu z mise v Iráku. Dozvídá se však, že zmizel a nikdo netuší, kde by mohl být. S tím se ale Hank nechce smířit, a proto sám pátrá po synovi. Čeká jej však poznání, o které možná ani nestál. Americké krimi drama (2007)

  • ČT Sport, 20:45 – Zenit Petrohrad – FC Sevilla – Přímý přenos odvetného čtvrtfinálového utkání Evropské ligy UEFA

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).