Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Barbar Conan, 12 opic …a spravedlnost pro všechny

18. 9. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Cool, 10:35 – sci-fi seriál 12 opic (1/13) – James Cole je poslán z budoucnosti, aby zachránil lidstvo před virem, který v roce 2017 zabije 7 miliard lidí. Musí najít a zabít muže, který virus vypustil. (12 Monkeys, USA, 2015)

  • ČT sport, 13:15 – motorismus: Zlatá přilba 2016 – Přímý přenos 68. ročníku závodu na ploché dráze z Pardubic. (Video z roku 2013)

  • ČT2, 20:00 – krimi Lovec hlav – Stopař je nájemný žoldák, tzv. lovec hlav, který obchází policejní metody a za peníze řeší zapeklité kriminální případy. Je v této práci špičkový, i když k ní má poněkud svérázný přístup. Teď je na stopě zákeřnému zločinci Gérardu l´Epervierovi zvanému Jestřáb, který má na svědomí nejen loupeže, ale i vraždy. (L’ Alpagueur, Francie, 1976; hrají: Jean-Paul Belmondo, Bruno Cremer, Jean Négroni)

cif 24 - early cena - média

  • Prima Cool, 20:00 – akční fantasy Barbar Conan – Příběh se odehrává v mýtické době plné nadpřirozených sil a nebezpečí. Když je Conan ještě malý chlapec, je vesnice, ve které žije, přepadena válečníky vedenými Thulsou Soudcem a všichni mimo dětí jsou povražděni. Děti jsou odvedeny a připoutány k obrovskému kolu. Po patnácti letech utrpení zůstal naživu jen Conan a jeho srdce je plné nenávisti. (Conan the Barbarian, USA, 1982; hrají: Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones, Max von Sydow)

  • ČT2, 21:45 – drama …a spravedlnost pro všechny – Co je to za soudní systém, kde kriminálníci zůstávají na svobodě? Mladý právník Arthur Kirkland se ptá, zda vůbec existuje spravedlnost. Arthur je upřímný, idealistický právník, který se najednou dostává pod tlak, když má obhajovat významného soudce. Ten je obviněn ze zbití a znásilnění mladé dívky a Arthur ví, že je vinen. Když dojde k soudnímu líčení, musí si vybrat mezi kariérou a ctí. (And Justice for All, USA, 1979; hrají: Al Pacino, Jack Warden, John Forsythe)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).