Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Dobrodruh, Legie nebo Nahá pastýřka

4. 12. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT2, 20:00 – akční Dobrodruh - komisař Jordan v podání Jean-Paul Belmonda, hlavní hrdina kriminálního snímku Dobrodruh, je mezi svými kolegy i mezi zločinci znám svými obratnými a značně svéráznými metodami. Tentokrát je vyslán do Marseille, aby vyřídil velký případ s narkotiky. Přestože se stane obětí pečlivě nastražené léčky a je odvolán, rozhodne se zůstat a pokračovat v pátrání na vlastní pěst.

  • ČT24, 20:00 – zpravodajský speciál Rakousko volí prezidenta – Rakušané volí v ostrém prezidentském souboji. Jedny volby zrušil soud, ty druhé úředníci kvůli vadným volebním lístkům. Vyjde to napotřetí? Vyhraje pravicový populista Hofer nebo zelený Van der Bellen?

  • Nova, 20:20 -sci-fi Armageddon – amatérský astronom objeví velké těleso, které míří přímo k Zemi. Poté ředitel NASA informuje prezidenta, že za osmnáct dnů se Země srazí s asteroidem velikosti Texasu, který zničí veškerý život na planetě. Po usilovném hledání způsobu, jak katastrofě zabránit, je jasné, že jedinou nadějí je přistát na asteroidu a pomocí jaderné nálože se pokusit asteroid roztrhnout tak, aby jeho části Zemi minuly.

cif-tip-firmy

  • ČT1, 21:35 – krimi Nahá pastýřka – Nahá pastýřka je název obrazu, jehož autor proslul také jako autor erotizujících obrázků. Jedním z nich je i obraz ze zámku Ronov, na kterém je někdejší zámecká paní a proslulá milostnice Anna vypodobněna jako „nahá pastýřka“. A právě kolem tohoto plátna se točí bohatě rozvíjený příběh.

  • Nova Cinema 22:50 – akční Legie – bůh přestal věřit v lidskou rasu, a proto na Zemi seslal apokalypsu. Lidé se vybíjejí navzájem a svět spěje k zániku. Jen skupinka lidí v malém motorestu na kraji Mohavské pouště o tom nemá ani tušení. A právě v motorestu je budoucí spasitel lidstva, který z toho všeho má najít cestu ven. Nejdřív se ale musí narodit a padlý anděl Michael ho musí ochránit…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.