Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: finále MS ve fotbale, Velká cena Německa a Zelená míle

13. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 10:50 – Moto GP – Velká cena Německa - Přímý přenos závodu třídy Moto 3 MS silničních motocyklů

  • ČT 2, 20:00 – komedie Nenapravitelný - Tomu každá odpustí úplně všechno! Francouzská komedie (1975)

  • ČT Sport, 21:00 – Německo – Argentina – Přímý přenos finálového utkání na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii

ICTZ23

  • Prima, 21:30 – drama Zelená míle - Vrchní dozorce Paul poznal už tolik odsouzených, že se z něj stal cynik, kterým neotřese ani vykonávání poprav. Nejnovější vězeň v cele smrti má ale takové schopnosti, že i tady se začnou dít zázraky. Americké drama (1999)

  • Nova, 23:55 – Bláznivá dovolená – Přes celou Ameriku vyráží povedená rodina do zábavního parku, kde to chtějí společně pořádně roztočit! Park je ale uzavřen, a tak jim nezbývá nic jiného, než tam vniknout násilím. Americká komedie (1983)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.