Hlavní navigace

Nedělní televizní tipy: finále Talentu, Zrození Planety opic a Poslední propadne peklu

25. 11. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – HC Oceláři Třinec – HC Slavia Praha - Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji
  • CS Film, 20:00 – historický dobrodružný film Poslední propadne peklu - Historický film, jenž se odehrává v předvečer třicetileté války, kombinuje pohádkové rysy s kostýmní podívanou, šermířské střety se prolínají s dětskými hrdiny, kteří se ocitají v ohrožení. Píše se rok 1611 a pasovští žoldnéři, kteří vpadli do Čech, musí ustupovat před vojskem uherského krále. V této řvavě se mezi uprchlíky objeví kouzelná lahvička, která svému majitele splní jen jedno přání – a poté musí být prodána za poloviční cenu dalšímu zájemci. Režisér Ludvík Ráža natočil divácky přitažlivý, překvapivě drsný snímek určený nejen mládeži. Československý historický film (1982)
  • HBO, HBO HD; 20:00 – akční scifi thriller Zrození Planety opic - Tým, jenž získal Oscara v kategorii vizuálních efektů a podepsal se pod filmem Avatar a trilogií Pán Prstenů, přichází ve snímku Zrození Planety opic s digitálními lidoopy, kteří disponují nejrůznějšími emocemi a rozsáhlou inteligencí a způsobí bitvu, jež zcela promění osud lidstva a primátů. Hlavním hrdinou příběhu je šimpanz Caesar, který získal díky experimentálnímu léku lidskou inteligenci a emoce. Vynálezce léku Will Rodman ho spolu s odbornicí na primáty Caroline Aranhou vychoval jako svého syna. Jenže pak Caesara vezmou od jeho milovaných lidí a uvězní ho v opičí rezervaci v San Brunu. Caesar se však nevzdává a sestavuje opičí armádu a společně ze svého vězení utečou. 
  • Prima family, 20:15 – Česko Slovensko má talent - Velké finále: Vrcholný okamžik je tu. Finále nejúspěšnější talentové show. Již dnes rozhodnete, kdo z finalistů vyhraje 100 000 eur a cestu kolem světa. Jako obvykle moderují Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch
  • Nova, 20:20 – katastrofické akční drama 2012 - Když před mnoha staletími po sobě Mayové zanechali svůj kalendář s jasným koncovým datem, popsali také, co bude následovat. Do dnešních dní stejnou věc objevili astrologové, numerologové odhalili vzory, které ji předpovídají, geologové míní, že už k ní dávno mělo dojít, a dokonce ani vládní vědci nejsou schopni zamlčet katastrofu biblických rozměrů, která na naši planetu čeká v roce 2012. Proroctví, na jehož počátku stáli právě Mayové, je nyní podrobně zaznamenané, prodiskutované, rozebrané a prozkoumané. V roce 2012 zjistíme pravdu o předpovídané povodni. A nemůžeme říci, že jsme nebyli varováni. Americké katastrofické drama (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.