Hlavní navigace

Nedělní televizní tipy: finále Talentu, Zrození Planety opic a Poslední propadne peklu

25. 11. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – HC Oceláři Třinec – HC Slavia Praha - Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji
  • CS Film, 20:00 – historický dobrodružný film Poslední propadne peklu - Historický film, jenž se odehrává v předvečer třicetileté války, kombinuje pohádkové rysy s kostýmní podívanou, šermířské střety se prolínají s dětskými hrdiny, kteří se ocitají v ohrožení. Píše se rok 1611 a pasovští žoldnéři, kteří vpadli do Čech, musí ustupovat před vojskem uherského krále. V této řvavě se mezi uprchlíky objeví kouzelná lahvička, která svému majitele splní jen jedno přání – a poté musí být prodána za poloviční cenu dalšímu zájemci. Režisér Ludvík Ráža natočil divácky přitažlivý, překvapivě drsný snímek určený nejen mládeži. Československý historický film (1982)
  • HBO, HBO HD; 20:00 – akční scifi thriller Zrození Planety opic - Tým, jenž získal Oscara v kategorii vizuálních efektů a podepsal se pod filmem Avatar a trilogií Pán Prstenů, přichází ve snímku Zrození Planety opic s digitálními lidoopy, kteří disponují nejrůznějšími emocemi a rozsáhlou inteligencí a způsobí bitvu, jež zcela promění osud lidstva a primátů. Hlavním hrdinou příběhu je šimpanz Caesar, který získal díky experimentálnímu léku lidskou inteligenci a emoce. Vynálezce léku Will Rodman ho spolu s odbornicí na primáty Caroline Aranhou vychoval jako svého syna. Jenže pak Caesara vezmou od jeho milovaných lidí a uvězní ho v opičí rezervaci v San Brunu. Caesar se však nevzdává a sestavuje opičí armádu a společně ze svého vězení utečou. 
  • Prima family, 20:15 – Česko Slovensko má talent - Velké finále: Vrcholný okamžik je tu. Finále nejúspěšnější talentové show. Již dnes rozhodnete, kdo z finalistů vyhraje 100 000 eur a cestu kolem světa. Jako obvykle moderují Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch
  • Nova, 20:20 – katastrofické akční drama 2012 - Když před mnoha staletími po sobě Mayové zanechali svůj kalendář s jasným koncovým datem, popsali také, co bude následovat. Do dnešních dní stejnou věc objevili astrologové, numerologové odhalili vzory, které ji předpovídají, geologové míní, že už k ní dávno mělo dojít, a dokonce ani vládní vědci nejsou schopni zamlčet katastrofu biblických rozměrů, která na naši planetu čeká v roce 2012. Proroctví, na jehož počátku stáli právě Mayové, je nyní podrobně zaznamenané, prodiskutované, rozebrané a prozkoumané. V roce 2012 zjistíme pravdu o předpovídané povodni. A nemůžeme říci, že jsme nebyli varováni. Americké katastrofické drama (2009)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).