Hlavní navigace

Televizní tipy na úterý: kvalifikace do Ligy mistrů s Plzní, Jelena a Zločiny nad Seinou

30. 7. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:55 – JK Nomme Kalju – FC Viktoria Plzeň - Přímý přenos utkání 3. předkola fotbalové Ligy mistrů UEFA
  • STV 2, 21:20 – drama Jelena - Jelena (excelentní Naděžda Markinová) je plachá, submisivní žena v domácnosti, pocházející ze skromných poměrů. Její manžel Vladimir, za nějž se v pozdějším věku provdala, je naopak velmi dobře zabezpečený. Když Vladimir onemocní a v sázce je finanční zajištění jejího syna a vnuka, rozhodne se Jelena jednat. Stejně jako v předchozích snímcích i ve svém třetím filmu nutí ceněný ruský režisér diváka k zamyšlení nad věčnými otázkami o životě a smrti. Ruské drama (2011)
  • Prima family, 21:35 – krimi seriál Zločiny nad Seinou -  Komisař St-Clair a jeho tým vyšetřují vraždu hudebníka, jehož tělo bylo ponecháno před portálem posledního soudu katedrály Notre-Dame. Bylo narafičené jako symbol pomsty. Zdá se, že hudebníkova minulost je plná temných skutků. Britsko-francouzský krimiseriál (2013)
  • Nova Cinema, 21:40 – krimi drama Půlnoc v zahradě dobra a zla – Mladý newyorský novinář John Kelso přijíždí do Savannah, malého městečka s podivně se chovajícími občany, aby zde pro svůj časopis napsal článek o velmi prestižním vánočním večírku, který pořádá zdejší bohatý obchodník se starožitnostmi Jim Williams. Johnův úkol vypadá jednoduše do doby, kdy dojde k vraždě. Americké krimi drama (1997)
  • ČT 2, 21:40 – drama a komedie Tajnosti - Julie je žena, která má zdánlivě úplně všechno. Pohledného, movitého manžela, prospívající a dospívající dceru, nenáročnou práci překladatelky, která překládá ne pro peníze, ale buď pro radost, a nebo prostě jen pro pocit, že pracuje, a nyní dokonce i nový, vysněný dům… Ale také má v sobě tajemství, které se v tomto jejím idylickém životě pomalu mění v časovanou bombu. Česko-slovenské drama a komedie (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.