Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Modré stíny, Hellboy 2 a Malý velký muž

28. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit neděli před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 13:00 – životopisná Sociální siť – Mark Zuckerberg je student Harvardu, který zoufale touží zazářit. Komunikace s lidmi mu však dělá potíže. Pak vytvoří kompletní databázi harvardských studentů a brzy se v jeho hlavě zrodí Facebook.

  • ČT 1, 16:50 – komedie Zabil jsem Einsteina, pánové – klasická česká fraška autorského tria Nesvadba, Lipský a Macourek, točící se kolem nutnosti zabít Alberta Einsteina během jeho pražského pobytu. Jinak totiž začnou ženám růst plnovousy. Co na to Cornelia Wurst?

  • Prima Cool, 20:00 – komiksová adaptace Hellboy 2: Zlatá armáda – Nadpřirozené síly opět ohrožují všechen život na zemi a jediný, kdo se jim může postavit, je domestikovaný čert Hellboy a jeho tým psioniků.

cif-tip-téma-foto

  • ČT 1, 20:00 – krimiseriál Modré stíny – první díl čtyřdílné série z cyklu Detektivové od Nejsvětější Trojice. Komisařka Výrová s kolegy tentokrát vyšetřuje vraždy spojené s korupcí, jejíž stopy vedou do nejvyšších míst.

  • ČT 2, 20:00 – indiánka Malý velký muž - nedělní westernový večer tentokrát proběhne ve znamení jednoho z prvních filmů, který se snažil poctivě vypořádat s tragédií severoamerických indiánů.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.