Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Policie Modrava, Správci osudu a Žít a nechat zemřít

1. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:25 – Rychlobruslení: MS 2015 Kazachstán – Přímý přenos druhého závodu na 500 m světového šampionátu ve sprintu žen z kazašské Astany

  • ČT 2, 20:00 – akční dobrodružný film Žít a nechat zemřít – Na Jamese Bonda je i černá magie krátká. Britský akční dobrodružný film (1973)

  • Nova, 20:20 – seriál Policie Modrava – Majiteli ranče na šumavském Vogelsangu někdo otrávil vzácného dostihového koně. Není to první případ, předtím to byly ovce. Hned několik lidí má důvod se mu mstít. Svérázný Jakub Hybner má neshody s majitelem sousedního ranče kvůli studni a také s lesáky, kteří mu svozem dřeva neustále ničí cestu. Také bývalý žokej Karas, který na Ranči pracuje, Hybnera nenávidí. Vyšetřováním policisté odhalí viníka, o kterém by to nikdo nepředpokládal. Český kriminální seriál (2013)

MMF24

  • Prima, 21:30 – romantické sci-fi Správci osudu – Senátor David Norris má naplánovanou úspěšnou kariéru, která vede až do Bílého domu. Vše se zhatí ve chvíli, kdy se na první pohled zamiluje do krásné dívky Elis. Nad Davidovým osudem dozírá tajemná organizace Správci osudu a ta nesnese sebemenší odchylku od plánu. Jsou připraveni zlikvidovat každého, kdo se osudu postaví. Americké romantické sci-fi (2011)

  • TV Barrandov, 23:45 – thriller Hlídač mrtvých – Sériový vrah začal terorizovat město. Všechny stopy vedou podle policie ke studentovi, který si přivydělává v nemocnici jako hlídač. Americký thriller (1997)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).