Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Rango, Bankrotáři a Čínská čtvrť

7. 2. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit neděli před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

Nova Cinema, 11:30 – animovaný western Rango – Než si začal říkat Rango a vybájil si spoustu mýtů o svých hrdinských kouscích, obýval chameleon v havajské košili prostorné terárium. Nic mu v něm nechybělo, snad kromě trochy akce. Té si začne naplno užívat, když se nešťastnou náhodou ocitne uprostřed vyprahlé pouště. (Rango, USA, 2011)

ČT 1, 14:05 – černá komedie Bankrotáři – Stará dobrá Anglie léta páně 1937. Strašidelná noční scenérie vřesoviště, siluety stromů, v lesknoucí se vodní hladině se odráží vzdálená silueta nevelkého hrádku. Jen pes baskervilský tu chybí… (Česko, 2003)

Nova, 20:20 – první díl seriálu Na vodě – Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku a nastěhuje se ke svému kamarádovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. (Česko, 2016)


Autor: TV Nova

Prima, 20:15 – první díl seriálu V.I.P. vraždy – Detektiv se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do V.I.P. společnosti. Vyšetřuje tu vraždu významného advokáta, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Hlavní podezřelou se stává úspěšná a známá spisovatelka krimi románů… (Česko, 2016)

KL22 hlasovani

ČT 2, 21:40 – krimi drama Čínská čtvrť – Soukromého detektiva žijícího v prosluněné předválečné Kalifornii si najme krásná a noblesní dáma na vypátrání nevěry jejího manžela. Během vyšetřování je však zapleten do víru zapomenutých podvodů a křivd, které odhalují spletitou síť osobních a politických skandálů vrcholících do jedné, nezapomenutelné noci v Čínské čtvrti. (Chinatown, USA, 1974)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.