Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: reality show Farma, fotbal Anglie - Itálie a 127 hodin

24. 6. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, 20:00 – reality show Farma - Na počátku dvanáct odvážlivců, osamocená usedlost, na které se zastavil život před sto lety, boj o milion korun a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! Horská samota se na devět týdnů naplní soutěžícími ze všech koutů republiky, ze kterých se stanou farmáři. Jejich cílem bude jediné – zvítězit, ale mnohdy padne kosa na kámen. Velké letní farmářské dobrodružství moderuje Tereza Pergnerová.
  • HBO, HBO HD; 20:00 – film 127 hodin - Jedné páteční noci v dubnu 2003 se 26-letý Aron Ralston vydal do Utahu, aby zde strávil víkend lezením po odlehlých skalách národního parku Canyonlands. O šest dnů později se znenadání zjevil v civilizaci, bohatší o neuvěřitelný příběh a chudší o pravou ruku. Ralston (James Franco) přežil 127 trýznivých hodin v divočině s rukou přiskřípnutou ohromným kamenem, s malým množstvím jídla a jen několika kapkami vody. Bojoval s přírodou i vlastními démony a vyhrál. Dobrodružné drama (USA, Velká Británie; 2010)
  • ČT 4, 20:20 – fotbalový přenos Anglie – Itálie - Přímý přenos čtvrtého čtvrtfinálového utkání na Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012
  • ČT 2, 20:30 – Olympijský stadion v Londýně - Průběh stavby unikátního centra LOH 2012. Jde o historicky první podobnou konstrukci navrženou tak, aby se dala demontovat. Po hrách by měl být sportovní svatostánek zmenšen. Bude to fungovat? Dokument z produkce National Geographic (USA, 2012)
  • Prima family, 22:30 – film Constantine - Narodil se s darem, který nechtěl. Má schopnost rozeznat anděly a démony skryté pod lidským vzezřením, volně se pohybujících na zemi. Ve snaze utéct před svými vizemi si byl Constantine (Keanu Reeves) nucený vzít život. Ale nepodařilo se. Znovuzrozený, se chytil druhé šance. Vrátil se zpět a rozhodl se hlídat pozemskou hranici mezi nebem a peklem a vést válku proti pozemským přisluhovačům pekla. Marně doufá, že si alespoň takto zaslouží spásu. Constantine však není svatý. Zklamaný ze světa, který je kolem něj a toho, co je za tím, se bez výčitek obrací k alkoholu. Mysteriózní fantasy thriller (USA, Německo; 2005)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.