Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Spartakus, 48 hodin v Paříži a Duch

22. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – western Velké ticho - Brutální lovci lidí versus němý pistolník. Italský western (1968)

  • Nova Cinema, 20:00 – krimifilm 48 hodin v Paříži - Manželka prominentního kardiochirurga Dr. Richarda Walkera záhadně zmizela v Paříži z hotelového pokoje. Posedlý touhou po jejím nalezení, nachází lékař jediného spojence – osamělou a záhadnou Michelle. Americko-francouzský krimifilm (1988)

  • Prima Max, 20:15 – romantické drama Duch - Sam a Molly jsou zamilovaný mladý pár k pohledání, kterým kde kdo jejich lásku závidí. Sam se ale stane obětí přepadení a zemře. Zůstane jako duch na Zemi, aby mohl být Molly nablízku a ochraňovat ji. Díky tomu zjistí, že jeho vražda nebyla náhodná. Americký romantický film (1990)

ebf - partner 1

  • TV Barrandov, 21:35 – komedie Četník a četnice - Četnická stanice je ohrožena nebezpečným gangem a krásnými ženami! Francouzská komedie (1982)

  • ČT 2, 21:45 – historické drama Spartakus (2/2) - O vzpouře otroků ve starém Římě. Oceněno čtyřmi Oscary. Americké historické drama (1960)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).