Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Správnej dres, Válka Roseových a Oko za oko

27. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 1, 20:00 – romantická komedie Správnej dres – Bývalá miss Severní Čechy a manželka hvězdy NHL nechce promarnit svůj život. Je ale možné překročit svůj stín? Česká romantická komedie (2015)

  • Nova, 20:20 – animovaný film Madagaskar 3 – Lev Alex, hrošice Gloria, zebra Marty a žirafák Melman by se rádi dostali z Afriky zpět do newyorské zoo, protože se jim stýská po starém domově. K tomu by chtěli použít letadlo tučňáků, ti si ale vyrazili užívat do kasina v Monte Carlu. Vypraví se tedy za nimi, jenže netuší, že v epicentru evropské zábavy po nich půjde kapitánka Chantal DuBoisová, elitní agentka organizace na odchyt zvěře, která je rozhodnutá dostat se jim na kobylku za každou cenu. Americký animovaný film (2012)

  • Prima, 22:05 – komedie Válka Roseových – Barbara a Oliver Roseovi žili doposud v poklidném a šťastném manželství. Najednou zjišťují, jak by bylo krásné žít bez toho druhého. Chtějí ale zůstat ve stejném domě, a tak se rozpoutá peklo se spoustou naschválů. Americká komedie (1989)

MM socky3

  • ČT 2, 22:05 – drama Rain Man – Jeden z nejúspěšnějších amerických filmů osmdesátých let. Americké drama (1988)

  • Kino Barrandov, 22:05 – krimifilm Oko za oko - Právě propuštěný vězeň chce zapomenout na svoji minulost a žít spořádaně. Když zjistil, že mu někdo zabil mladšího bratra, vydal se na cestu odplaty. Americko-britský krimifilm (2013)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.