Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Svatební cesta do Jiljí, Pán prstenů: Dvě věže nebo Silverado

11. 6. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 15:35 – romantická komedie Svatební cesta do Jiljí – Poprvé se potkali v příšeří biografu a hned si omylem stačili vyměnit tašky a odejít s nimi domů. Podruhé se našli u okénka Ztrát a nálezů. V témže duchu známost, stále ještě svobodného, pětatřicetiletého, značně roztržitého vědeckého aspiranta pokračovala až do dne, kdy se odjel podívat za rodiči na venkov. (Československo, 1983)

  • ČT2, 20:00 – western Silverado – Jsou rozdílní jako čtyři živly, ale spojil je boj proti stejnému nepříteli. Kevin Costner, Kevin Kline, Scott Glenn a Danny Glover v hlavních rolích klasického westernu. (USA, 1985)

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Dvě věže – Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého prstenu moci, začíná tam, kde první skončil. Frodo jako vůdce společenství složeného z jeho přátel a dalších pomocníků pokračuje na cestě na vrchol sopky, aby zde prsten jednou provždy zničil. (The Lord of the Rings: The Two Towers, USA, Nový Zéland, 2002)

ebf - partner 1

  • Prima, 20:15 – komedie Návštěvníci II: V chodbách času – V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquille a Ginette, avšak o pár století jinde… (Les couloirs du temps: Les visiteurs 2, Francie, 1998)

  • Prima Max, 20:15 – fantasy Noc v muzeu – Posvátné síně Přírodovědného muzea jsou plné těch nejúžasnějších exponátů – divoce vypadajících prehistorických stvůr, nelítostných starověkých bojovníků, dávno vymizelých kmenů, afrických zvířat a legendárních historických hrdinů. Ti všichni zde nehnutě stojí, navždy zmrazení v čase. Nebo ne? (Night at the Museum, USA, 2006)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).