Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Tenkrát v Americe, Živí mrtví V a Střepiny – uprchlický speciál

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – drama Tenkrát v Americe - Jako kluci si slíbili, že jeden pro druhého zemřou. Jako muži slib dodrželi. Italsko-americké drama (1983)

  • Fanda, 20:20 – sci-fi seriál Agenti S.H.I.E.L.D. (1, 2) - Z marvelovského světa přichází zbrusu nový seriál. Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou. Vzniká tak nový tým specializovaných agentů tajné organizace S.H.I.E.L.D., kteří se s touto realitou musí utkat. Americký sci-fi seriál (2013)

  • Prima Cool, 22:15 – hororový seriál Živí mrtví V (1) - Rickovi a jeho přátelům hrozí smrt z rukou party kanibalů. V poslední chvíli je zachrání zázrak v podobě nečekaného útoku. Dokáže skupina využít zmatku? Americký hororový seriál (2014)

  • Nova, 22:30 – Střepiny speciál – Uprchlická krize - Desetitisíce uprchlíků se valí Evropou. Máme se jich bát? Živě ze studia Markéta Fialová a její hosté.

  • ČT 2, 23:45 – dokument Benátský syndrom - Město dusí invaze turistů, počet stálých obyvatel každoročně klesá. Zrodí se skanzen bez života? Italský dokument (2012)

Našli jste v článku chybu?