Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Tenkrát v Americe, Živí mrtví V a Střepiny – uprchlický speciál

20. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – drama Tenkrát v Americe - Jako kluci si slíbili, že jeden pro druhého zemřou. Jako muži slib dodrželi. Italsko-americké drama (1983)

  • Fanda, 20:20 – sci-fi seriál Agenti S.H.I.E.L.D. (1, 2) - Z marvelovského světa přichází zbrusu nový seriál. Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou. Vzniká tak nový tým specializovaných agentů tajné organizace S.H.I.E.L.D., kteří se s touto realitou musí utkat. Americký sci-fi seriál (2013)

  • Prima Cool, 22:15 – hororový seriál Živí mrtví V (1) - Rickovi a jeho přátelům hrozí smrt z rukou party kanibalů. V poslední chvíli je zachrání zázrak v podobě nečekaného útoku. Dokáže skupina využít zmatku? Americký hororový seriál (2014)

Marketing Meeting balicek

  • Nova, 22:30 – Střepiny speciál – Uprchlická krize - Desetitisíce uprchlíků se valí Evropou. Máme se jich bát? Živě ze studia Markéta Fialová a její hosté.

  • ČT 2, 23:45 – dokument Benátský syndrom - Město dusí invaze turistů, počet stálých obyvatel každoročně klesá. Zrodí se skanzen bez života? Italský dokument (2012)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).