Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Velká pardubická, Velká cena Ruska a Veřejní nepřátelé

12. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:00 – 124. Velká pardubická s Českou pojišťovnou – Přímý přenos největšího dostihového mítinku v Česku, jehož vrcholem je nejtěžší překážkový dostih na evropském kontinentu

  • Nova, 12:30 – Velká cena Ruska – Přímý přenos závodu Mistrovství světa jezdců Formule 1 na okruhu v Soči

  • ČT 2, 20:00 – thriller Borsalino - Dva gangsteři, jedna žena a příliš malá Marseille. Francouzsko-italský thriller (1970)

BRAND

  • Prima, 22:45 – krimifilm Veřejní nepřátelé – Ve třicátých letech lidé v USA trpí kvůli hospodářské krizi, ale tato léta jsou přímo rájem pro bankovní lupiče v čele s Johnem Dillingerem. Na jeho brutální divoké nájezdy nejsou policisté ani banky vůbec připraveni. Navíc má mnoho sympatizantů mezi zbankrotovanými občany. Tým nově vznikající FBI v čele s mladým ambiciózním agentem Purvisem je jedinou schopnou silou, která může Dillingera dopadnout. Americký krimifilm (2009)

  • Nova Cinema, 22:35 – krimifilm Špatnej polda – V New Orleans zuří hurikánu Katrina. V zaplaveném vězení hrozí utopení jednomu vězni a detektiv z oddělení vražd Terence McDonagh se mu rozhodne pomoci. Skočí do vody a poraní si páteř. Muži zachrání život, ale jeho zranění nelze operovat a on trpí neustále bolestmi. Brzy je povýšen a stává se jedním z nejlepších policistů ve městě. Díky zranění si však vypěstoval závislost na drogách, do které se stále víc a víc zaplétá. Americký krimifilm (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).