Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Biatlon, Planeta Země a Firma

17. 1. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší pravidelné rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 10:55 – Biatlon: SP 2015/16, Německo – Přímý přenos štafety žen na 4 × 6 km z německého Ruhpoldingu. Na snímku Gabriela Soukalová.

Autor: ČT
  • ČT 1, 13:05 – pohádka Ošklivá princezna – Komedie o tom, jak si král usmyslel, že provdá obě své dcery v jeden den. Princezna Zlata je opravdová krasavice, která nemá o nápadníky nouzi. Hůř je na tom princezna Pepička, které sice osud nadělil dobré srdce a bystrý rozum, ale na kráse šetřil. A tak se pan král rozhodl, že provdá své dospělé dcery najednou a že uspořádá obě svatby společně. (Česko, 1999)

ICTZ23

  • ČT 2, 17:25 – dokument BBC, Planeta Země: Sladkovodní svět – Přestože oproti mořím a oceánům máme jen málo zdrojů sladké vody, toto prostředí má pro nás na každém kroku připravené nějaké překvapení. Veškerý život na souši je koneckonců závislý na sladké vodě a v řekách a sladkovodních nádržích se nacházejí pouze tři procenta světových zásob vody. Z nejnovějšího projektu sira Davida Attenborougha.

Autor: ČT
  • ČT 2, 21:40 – dobrodružný film Mzda strachu – Hořící ropné vrty, auta plná nitroglycerinu a touha dostat se z toho pekla. Las Piedras leží v jednom ze států Latinské Ameriky. Vedle domorodců tam žijí a pracují vyděděnci snad ze všech koutů světa. Mario sní o návratu do Paříže a je pro to ochoten udělat cokoliv, stejně jako mnozí další. (Francie, Itálie, 1953)

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Firma – Filmová adaptace stejnojmenného bestselleru J. Grishama, jehož protagonistou je ambiciózní absolvent práv elitní vysoké školy, který přijme lukrativní místo v dobře zavedené advokátní firmě. Záhy však zjistí, že se ocitl v nepříjemné propasti, neboť za honosným firemním štítem se skrývá organizovaný zločin. (USA, 1993)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.