Hlavní navigace

Televizní tipy na Nový rok: Fair Play, Vynález zkázy a Croodsovi

1. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 1, 20:00 – drama Fair Play – Jsou hranice, za které se nejde. Dramatický příběh talentované sprinterky Anny, která je v Československu osmdesátých let zařazena do programu státem řízeného dopingu. Česko-slovenské drama (2014)

  • Prima, 20:15 – animovaný film Croodsovi - Pravěká rodina Croodsových žije v temné jeskyni a kvůli příliš starostlivému otci téměř nevychází ven. Jejich nejstarší dcera Iška však jedné noci uteče a potká šikovného kluka, který rodinu zachrání, když jim zemětřesení zničí jeskyni. Americký animovaný film (2013)

  • Nova, 20:20, 21:45 – komedie Císařův pekař a Pekařův císař – Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný. Československé komedie (1951)

cif-tip-firmy

  • ČT 2, 21:40 – dobrodružný film Vynález zkázy – Zlotřilý dobrodruh chce ovládnout svět! Podle románu Julese Vernea. Československý dobrodružný film (1958)

  • Nova Cinema, 22:10 – komedie O rodičích a dětech - Každý měsíc se vydává Jan Cvrček na procházku se svým starým otcem po Praze, aby spolu rozebírali prožitky, útrapy a ústrky, které oba prožili. Pak se ale znenadání objeví vnuk, o kterém syn neměl přes dvacet let ani tušení, a některé chyby se opakují znovu a znovu. Česká komedie (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.