Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Böhmen und Mähren, Interview s upírem nebo 12 let v řetězech

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 20:20 – fantasy Jack a obři - když mladý farmářský dělník Jack náhodou otevře bránu dělící svět od hrůzostrašných obrů, netušíc tak rozpoutá starodávný konflikt.

  • ČT 2, 21:25 – komedie Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren – první díl třídílného skečového pořadu o současných bizarních společenských fenoménech, s typickým sklepovským poeticko-štiplavým humorem.

NMI20

  • Nova Cinema, 21:50 – horror Interview s upírem – Uspokojilo by vás žít dvě stě let upířím životem? Stačí k tomu kapka krve a je to!

  • Kino Barrandov, 22:10 – historický 12 let v řetězech – měl smůlu, že byl černoch. Jednoho dne přišel o svůj idylický život a skončil jako otrok spoutaný v řetězech na americkém Jihu.