Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: fotbal Česko – Dánsko, Noční můra v Elm Street a Ray

22. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – dokument Zázračná planeta: Nosorožec v domě – Nosorožci se lidem obyčejně vyhýbají, nepřátelí se s hyenami a za nejlepšího kamaráda si nevybírají prase bradavičnaté. Ale Tatenda není zrovna obyčejný nosorožec. John a Judy Traversovi žijící v Zimbabwe jsou Tatendovými adoptivními rodiči. Americký dokument (2009).
  • ČT Sport, 20:00 – fotbalové utkání Česko – Dánsko – Přímý přenos utkání kvalifikace na Mistrovství světa ve fotbalu 2014 v Brazílii
  • Nova Cinema, 22:00 – horor Noční můra v Elm Street – Nancy (Heather Langenkamp) prožila smrt svých přátel. Matka a její blízké okolí si myslí, že se zbláznila a vytváří si vlastní postavu, která je zabila. Jenže postupem času napovrch vyplouvají důkazy, že vrahem je Freddy Krueger (Robert Englund), který se jí zjevuje prostřednictvím snů. Americký horor (1984).
  • STV 1, 22:05 – krimi thriller Kmotr III – Člověk financí a politiky. Al Pacino v hlavní roli závěrečné části proslulé mafiánské trilogie. Francis Ford Coppola uzavřel svou mafiánskou trilogii snímkem Kmotr III (1990) po více než patnáctileté odmlce. Začátek jejího děje umístil do roku 1979, tedy plná dvě desetiletí od závěru Kmotra II. Michael Corleone (Al Pacino), nyní šedesátiletý, dál ovládá pevnou rukou své obchodní zájmy. Velmi usilovně se však snaží odpoutat od vlastní kriminální minulosti a své obchody legalizovat. Americké drama (1990).
  • Prima family, 23:25 – životopisné drama Ray – O slavném afroamerickém zpěvákovi, pianistovi a skladateli Rayi Charlesovi. Tvrdě bojoval a dostal se dál, než kdo považoval za možné, přestože v sedmi letech oslepl. Americké drama (2004).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).