Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: hokej, Všichni prezidentovi muži nebo Key Largo

27. 1. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 18:10 – hokej: HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec – Přímý přenos utkání Tipsport extraligy v ledním hokeji komentují Ondřej Zamazal a Martin Hosták. 

  • Prima Max, 20:15 – drama Všichni prezidentovi muži – Rekapitulace aféry Watergate, která začala v roce 1972 a v roce 1974 vyvrcholila rezignací tehdejšího prezidenta Richarda Nixona. Ve zveřejnění skandálu kolem tajných fondů a diskreditace politických oponentů se angažovali reportéři Robert Woodward a Carl Bernstein, kteří působili v novinách Washington Post. Slavný tandem ztělesnili Robert Redford a Dustin Hoffman a vypráví o novinářské odvaze, trpělivosti a důslednosti. (All the President’s Men, USA, 1976)

  • ČT art, 20:20 – The Cure: Live 2012 – Hodinový sestřih koncertu legendy alternativního rocku z festivalu Vieilles Charrues. Video z The Cure Live 1986.

UXD

  • Prima, 21:35 – dobrodružný film Sejmi prezidenta – Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který právě skládá zkoušku dospělosti. (Big Game, Finsko, Velká Británie, Německo, 2014)

  • ČT2, 22:10 – krimi drama Key Largo – Frank navštíví krachující hotel, který vede zmrzačelý James Temple a jeho snacha Nora, vdova po Frankově příteli z války. Vládu nad hotelem přebral Johnny Rocco a jeho gang. Zpočátku je Frank Roccově chování k jeho milence-alkoholičce lhostejný, avšak vražda dvou Indiánů ho dovede k přesvědčení, že Rocco musí být zastaven. Frankova jediná šance přichází, když ho Rocco donutí, aby mu pomohl doplavit se i s gangem na Kubu. (USA, 1948)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.