Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Iron Man 3, Hon na ponorku a Krutá noc

8. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Paramount Pictures
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Horší než smrt – V jedné britské rodině právě zemřela hlava rodiny a jeden z příbuzných se rozhodne, že nebude za pokrytce a vyjeví všem o zesnulém pravdu. A to nepříliš hezkou… (Death at a Funeral, Velká Británie, USA, Německo, Nizozemsko, 2007)

  • Prima Love, 20:15 – romantický film Láska v divočině – Zhýčkaná aristokratka se v indonéské džungli setkává se šíleným řidičem tereňáku. Ona chce zachránit svět a on musí zachránit ji. I když zpočátku se navzájem málem dohánějí k šílenství, zanedlouho už společně riskují zdraví při osvobozování týraných orangutanů a ochraně deštného pralesa. (Verloren auf Borneo, Německo, 2012)

  • Prima Max, 20:15 – klasický western Krutá noc – Floodova banda terorizuje provozovatele jedné společnosti poštovních dostavníků. A ta požádá Floodova dřívějšího kumpána Dolana o pomoc. (Rough Night in Jericho, USA, 1967)

BRANDstorming tip2

  • Nova, 20:20 – akční Iron Man 3 – Svérázný průmyslník Tony Stark je nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Zahnán do kouta bude nucen přežít pouze prostřednictvím svých vynálezů a při ochraně svých nejbližších se bude moci spolehnout jen na svou geniální mysl a své instinkty. (Iron Man 3, USA, Čína, 2013)

  • ČT 2, 21:35 – film Hon na ponorku – Film natočený podle bestselleru Toma Clancyho je příběhem mužů, v jejichž rukou leží odpovědnost za „Soudný den“. Zbrusu nová, supermoderní jaderná sovětská ponorka míří k pobřeží USA. Jejím velitelem je kapitán Marko Ramius a americká vláda se obává, že ponorka „Rudý říjen“ zaútočí. Analytik CIA je však jiného názoru. (The Hunt for Red October, USA, 1990)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).