Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Jack Reacher, Proč nepožádali Martina? a noční přenos s NHL

20. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, 20:20 – akční krimi Jack Reacher: Poslední výstřel – Šílený odstřelovač šesti výstřely zabije zdánlivě náhodných pět lidí. Je záhy dopaden a všechny důkazy jasně svědčí proti němu. On ale místo podpisu na papír s přiznáním napíše „Sežeňte Jacka Reachera“. Bývalý elitní armádní vyšetřovatel se skutečně záhy objeví a tím se z jednoduše vyhlížejícího případu stává neobyčejná honička za pravdou. Americké akční krimi (2012)

  • ČT art, 21:10 – povídkový film Perličky na dně - Pět filmových povídek pěti režisérů podle Bohumila Hrabala. Československý film (1965)

  • ČT 2, 21:45 – detektivka Proč nepožádali Martina? - Poslední slova zavražděného… Epizoda z francouzského detektivního cyklu podle Agathy Christie.(2013)

Cloud23

  • Relax, 21:55 – komediální drama Vždycky jsem chtěl být gangster – V černobílé komedii se proplétají čtyři skeče hrdinů, kteří se pohybují na hraně zákona: příběh zlodějíčka beze zbraně, jehož atraktivní oběť je také zlodějkou, ale na rozdíl od něj ozbrojenou, dva nešikovní únosci, kteří marně vymáhají výkupné za puberťačku se sebevražednými sklony, a především pět důchodců – gangsterů, kteří se setkávají na poslední akci. Scénář k filmu získal cenu na filmovém festivalu v Sundance v roce 2008. Francouzské komediální drama (2007)

  • Fanda, 03:05 – NHL: Calgary Flames – Chicago Blackhawks - Přímý přenos zápasu zámořské hokejové NHL.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).