Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Metallica v Nimes, Dokud nás smrt nerozdělí nebo Bankovní kurýr

15. 9. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: YouTube
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – animované Zataženo, občas trakaře – Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za ta nejbizarnější zařízení, která kdy vznikla. Když jeho nejnovější vynález, stroj na proměnu vody v jídlo, nešťastnou náhodou zničí náměstí a vystřelí do nebe, domnívá se, že je s jeho kariérou vynálezce konec. Stane se ale něco neuvěřitelného! Z nebe začnou padat cheeseburgery. Jeho stroj funguje!

  • ČT art, 20:20 – záznam koncertu Metallica v Nimes – koncertní kulisa, kterou Metallica zvolila jednoho červencového večera roku 2009, dodala vystoupení magickou atmosféru. Starořímský amfiteátr v Nimes je jedním z nejzachovalejších kolbišť gladiátorů. I za bílého dne a bez lidí sálá z tohoto architektonického monumentu genius loci. Což teprve večer, kdy tmu prořezává palba světel a ohňů, kdy hlučící dav chlapů a holek vyvolává jména „novodobých gladiátorů“.

  • Nova, 22:25 – akční Need for Speed - automechanik a Tobey ve snaze zachránit svou firmu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem. Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka. Tobey jde neprávem do vězení a podrazák Dino si dál jede jejich byznys jen na sebe. Po dvou letech se Tobey vrací z vězení a je připraven se pomstít.

BRAND

  • ČT2, 22:35 – komedie Dokud nás smrt nerozdělí – tajný agent CIA Steve Tobias má před sebou neobyčejně náročnou akci v den, kdy se žení jeho jediný syn Marc. Právě v okamžiku, kdy si hodně drsně vyřizuje účty s agentem FBI na toaletě, upoutá na sebe pozornost rodičů nevěsty. Poté, co jej viděli při tomto činu, mají o budoucnosti dcery jasno. Oba jsou rozhodnutí, že pečlivě připravenou svatbu okamžitě zruší…

  • Kino Barrandov, 00:25 – akční Bankovní kurýr – film byl natočen podle nechvalně proslulé loupeže, ke které došlo v roce 1971 v londýnské bance Lloyds. V hlavních rolích napínavého thrilleru o korupci na nejvyšších místech, vraždě a sexuálním skandálu se představují Jason Statham (Kurýr, Podfu©k, Zastav a nepřežiješ, Loupež po italsku) a Saffron Burrows (Klimt, Enigma).

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).