Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Nepohodlný, Sirotek a Kdo chce zabít Jessii?

5. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – komedie Ten svetr si nesvlíkej – Komedie o zmatcích kolem dopisu, který se dostal do nesprávných rukou. Soulad ve spořádané rodině je narušen zprávou o nemanželském dítěti otce Nováka. Také se odhalí, že dcera Míša má tajnou známost. Filmová verze úspěšné inscenace Divadla na Vinohradech. Československá komedie (1980)
  • Nova, 20:20 – pohádka Princ a Večernice – Odvážný princ Velen se vydává do světa, aby našel nejen své sestry a švagry, ale především vysvobodil ze spárů čaroděje Mrakomora krásnou Večernici, do které se zamiloval. Československá pohádka (1978)

  • ČT 2, 21:45 – komedie Kdo chce zabít Jessii? – „Já nekoušu, pane docente!“ Rozverná komedie o oživlých postavách komiksového seriálu. Československo (1966)

CIF23

  • ČT art, 22:10 – thriller Nepohodlný - Láska je silnější než smrt. Koprodukční thriller natočený podle románu Johna le Carrého. Britský thriller (2005)

  • Nova Cinema, 22:15 – horor Sirotek – Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onen tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Kanadsko-americký horor (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).