Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Odtud až na věčnost, Zuzana Michnová a Iron Man 2

1. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Sony Pictures
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Nova Cinema, 20:00 – sportovní komedie Pan tělocvikář – Ve škole býval oplácaný John bezbrannou obětí toho nejzrůdnějšího tvora na celé planetě – tělocvikáře Woodcocka. Dnešní John, úspěšný, štíhlý a bez problémů cvičící kliky, se vrací do rodného města, jen aby zjistil, že se mu Woodcock vrátil do života jako přítel jeho matky. (Mr. Woodcock, USA, 2007)

Prima Max, 20:15 – drama Odtud až na věčnost – Jeden z nejslavnějších filmů všech dob odehrávající se na havajské vojenské základně během roku 1941 proslul v době svého vzniku realistickým přiblížením poměrů v americké armádě. (From Here to Eternity, USA, 1953)

ČT art, 20:20 – Zuzana Michnová a hosté – Největší hity skupiny Marsyas tentokráte na pódiu klubu La Fabrica.

ČT 2, 21:45 – sportovní drama Zuřící býk – Příběh boxera jménem Giacobbe „Jake“ LaMotta, přezdívaného „The Bronx Bull“ nebo „The Raging Bull“, vítěze pásu Mistra světa ve střední váze. Jeho život byl sporný jak v ringu, tak mimo něj. (Raging Bull, USA, 1980)

MM socky3

Nova, 22:25 – akční film Iron Man 2 – V hitparádě okouzlujících rošťáků, kteří tu a tam navléknou nějakou masku, aby zachránili svět, by bral bezkonkurenčně první místo. I proto se původem komiksový superhrdina Iron Man dočkal druhého dílu. (Iron Man 2, USA, 2010)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.