Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Princezna a písař, Bláznivá dovolená v Las Vegas nebo Colours of Ostrava 2016

30. 6. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Bláznivá dovolená v Las Vegas – Dovolená ve „Vegas“ může být vcelku příjemný způsob, jak oslavit pracovní úspěch hlavy rodiny. Clarkovi Griswoldovi se po letech konečně podařilo dotáhnout do vítězného konce svůj projekt konzervace potravin, a tak se stalo, že v létě 1997 mezi nablýskaná kasina vtrhla klasická americká rodinka. Clark se pustil do systematického vyprazdňování bankovního konta, jeho manželka do randění se svým idolem a jejich skoro dospělí potomci… (National Lampoon’s Vegas Vacation, USA, 1997)

  • ČT1, 20:10 – pohádka Princezna a písař – Královský písař Janek (M. Ruml) a princezna Amálka (M. Timková) myslí hlavně na různé legrácky a vylomeniny. Na hradě se chystá slavnost a vše se zdá zalité sluncem. Právě v tu chvíli se ale objeví temný mrak v podobě tří bohatých návštěvníků. (Česko, 2014)

  • Prima Max, 20:15 – akční komedie 100 000 dolarů na slunci – Castigliano vede spediční společnost na samém okraji pouště v jižním Maroku. Najme nového řidiče k přepravě tajného nákladu v hodnotě 100 000 dolarů. Rocco (Jean-Paul Belmondo) se o plánu dozví a uprchne s náklaďákem i s kořistí. Castigliano nabídne nejlepšímu šoférovi své společnosti (Lino Ventura) velkou odměnu, pokud se mu podaří ukradený náklaďák získat zpět. Honička začíná! (100 000 dollars au soleil, Francie, Itálie, 1964)

KL24

  • ČT art, 20:20 – koncert Colours of Ostrava 2016 – Festival Colours of Ostrava patří k nejprestižnějším hudebním událostem v ČR. O jeho kvalitách svědčí řada ocenění od hudebních odborníků, ale především už letitá přízeň fanoušků, která tuto akci řadí mezi nejnavštěvovanější v rámci tuzemské festivalové sezóny.

  • ČT 2, 21:45 – thriller Osudový kruh – Tři muži míří přímo do náruče smrti. Alain Delon se po propuštění z vězení vrací za svou dívkou, která ale mezitím dala přednost jeho parťákovi. Náhoda ho svede dohromady s prchajícím zločincem a bývalým policistou. Společně vyloupí klenotnictví a snadný úspěch je povzbudí. Proto začnou vyhlížet další objekt… (Le Cercle Rouge, Francie, Itálie, 1970)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).