Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Tři dny Kondora, Amores perros – Láska je kurva a Tlumočnice

2. 11. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – hokejový přenos HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Rytíři Kladno – Přímý přenos utkání hokejové Tipsport extraligy
  • TV Barrandov, 20:00 – krimikomedie První velká vlaková loupež – Odvážnou vlakovou loupež, která vstoupila do dějin kriminalistiky, uskutečnil v roce 1855 lupič-gentleman Edward Pierce. Jeho cílem se stal vlak dopravující velké množství zlata na platy vojáků v Krymské válce. V románové, značně zromantizované podobě zachytil celou událost známý spisovatel Michael Crichton a poté, co se jeho kniha stala bestsellerem, ji jako režisér sám převedl na filmové plátno. Britská dobrodružná komedie (1979).
  • ČT 2, 21:40 – thriller Tři dny Kondora – V oddělení CIA, krytém jako historická literární společnost, pracuje mladý literární vědec Joe Turner. On a jeho spolupracovníci se zaobírají čtením brakové literatury, aby odhalili, zda se někde neobjevují náznaky úniku informací ze CIA, hledají nové informace a nápady. Joe jednoho dne po návratu z oběda najde všechny své spolupracovníky zavražděné. Pod svým krycím jménem Kondor informuje o události centrálu, ale potom mu přijde na rozum, že v ohrození života může být i on… Americký thriller (1975).
  • Prima Cool, 22:25 – thriller Amores perros – Láska je kurva – Osudy několika lidí se nenápadně blíží k propojení. Sledujeme mladíka, který se snaží na psích zápasech vydělat peníze, aby mohl tajně odejít s milovanou ženou. Modelku a jejího milence, který opouští manželku a kupuje byt. A nájemného vraha, jehož jedinými přáteli jsou toulaví psi. Mexický thriller (2001).
  • Prima family, 23:15 – krimifilm Tlumočnice – Tlumočnice OSN Silvia náhodou vyslechne rozhovor v neobvyklém dialektu, ve kterém je domlouvána vražda jistého afrického prezidenta. Záhy se stane terčem neznámých zabijáků. Dokáže ji ochránit agent FBI Keller? Americko-britsko-francouzský krimifilm (2005).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).