Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Zkus mě rozesmát, Ohlédnutí a Identita

6. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – historické drama Anonym - Kdo je skutečným autorem Shakespeareova díla? Sám Shakespeare, nebo někdo jiný? Jedna z teorií praví, že to byl šlechtic Edward De Vere, hrabě z Oxfordu a zeť nejvyššího rádce královny Alžběty. Příběh o hledání autora největších her středověku je zasazen do bouřlivých událostí doby plné politických skandálů, intrik a zákeřných plánů hamižných šlechticů, kteří touží po anglickém trůnu. Britsko-německý historický film (2011)

  • Nova, 20:20 – romantická komedie Zkus mě rozesmát – Plastický chirurg se brání vážným vztahům, a tak obětem své touhy raději nalhává, že je nešťastně ženatý. Když ale potká půvabnou učitelku, má pocit, že právě ona je ta pravá. Dívka si s ním ale nehodlá nic začít, dokud se neujistí, že se jejich manželství skutečně rozpadá. Nezbývá nic jiného, než přesvědčit svou dlouholetou asistentku, aby předstírala jeho budoucí exmanželku. Americká romantická komedie (2011)

  • ČT art, 22:25 – psychologické drama Ohlédnutí – Konfrontace dvou osudů, která málem přerostla v lásku. Československé psychologické drama (1968)

KL24

  • Prima, 22:40 – mysteriózní thriller Identita – Uprostřed hrozivé bouřky se setkává deset náhodných lidí v opuštěném motelu. Každý z nich má své děsivé tajemství. Když začnou po jednom postupně umírat, je jasné, že jeden z nich je vrah a ostatní ho musí rychle odhalit. Americký thriller (2003)

  • Fanda, 03:05 – Edmonton Oilers – Pitsburgh Penguins - Přímý přenos zápasu zámořské hokejové NHL.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).