Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Angel Heart, Postradatelní a Colombo

11. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komediální drama Pohlednice z Hollywoodu – Populární herečka se léčí ze závislosti na drogách. Její matka se nedokáže smířit s pohasínající slávou a je závislá na alkoholu. Americké komediální drama (1990)

  • Kino Barrandov, 20:15 – krimi drama Columbo: Případ diplomatické imunity – Legendární detektiv tentokrát řeší případ prvního sekretáře suarijského velvyslanectví v Los Angeles, který zdemoluje společně se svým komplicem Rahmin Habibem vlastní kancelář, spálí důležité dokumenty a na zeď nastříká politická hesla. Policie se však domnívá, že demolici na velvyslanectví má na svědomí skupina fanatických odpůrců režimu. Ale poručíku Columbovi nic neujde… Americké krimi drama (1975)

  • Nova, 20:20 – akční film Postradatelní - Námezdní žoldák Barney Ross se skupinou ostrých hochů vyráží na ostrov Vilena zlikvidovat místního diktátora. Kolem nich se však stahuje nebezpečná síť zákeřných lstí a úskoků a někdo velmi usilovně maří všechny jejich plány. Americký akční film (2010)

BRANDstorming tip2

  • Prima Max, 22:15 – thriller Angel Heart - Soukromé očko dostane neobvyklý kšeft – pro podivínského právníka má vypátrat muže, kterého dvanáct let nikdo neviděl. Vydává se po stopě a místo odpovědí nachází jen další otázky. Když kolem něj začnou umírat svědci, pochopí, že mu začíná jít o krk. Americko-britský thriller (1987)

  • ČT 2, 23:35 – western Muž zvaný kůň - Příběh muže, který se musel stát zvířetem, aby mohl být válečníkem. Americký western (1970)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).