Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Angel Heart, Postradatelní a Colombo

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komediální drama Pohlednice z Hollywoodu – Populární herečka se léčí ze závislosti na drogách. Její matka se nedokáže smířit s pohasínající slávou a je závislá na alkoholu. Americké komediální drama (1990)

  • Kino Barrandov, 20:15 – krimi drama Columbo: Případ diplomatické imunity – Legendární detektiv tentokrát řeší případ prvního sekretáře suarijského velvyslanectví v Los Angeles, který zdemoluje společně se svým komplicem Rahmin Habibem vlastní kancelář, spálí důležité dokumenty a na zeď nastříká politická hesla. Policie se však domnívá, že demolici na velvyslanectví má na svědomí skupina fanatických odpůrců režimu. Ale poručíku Columbovi nic neujde… Americké krimi drama (1975)

  • Nova, 20:20 – akční film Postradatelní - Námezdní žoldák Barney Ross se skupinou ostrých hochů vyráží na ostrov Vilena zlikvidovat místního diktátora. Kolem nich se však stahuje nebezpečná síť zákeřných lstí a úskoků a někdo velmi usilovně maří všechny jejich plány. Americký akční film (2010)

  • Prima Max, 22:15 – thriller Angel Heart - Soukromé očko dostane neobvyklý kšeft – pro podivínského právníka má vypátrat muže, kterého dvanáct let nikdo neviděl. Vydává se po stopě a místo odpovědí nachází jen další otázky. Když kolem něj začnou umírat svědci, pochopí, že mu začíná jít o krk. Americko-britský thriller (1987)

  • ČT 2, 23:35 – western Muž zvaný kůň - Příběh muže, který se musel stát zvířetem, aby mohl být válečníkem. Americký western (1970)

Našli jste v článku chybu?