Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Finále extraligy, Pán prstenů, Báječné dorty a Tokio!

9. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, 17:00 – hokej HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Kometa Brno – Přímý přenos prvního finálového zápasu domácí Tipsport hokejové extraligy.
  • Nova Cinema, 20:00 – film Pán prstenů: Dvě věže – Frodo Pytlík a jeho sluha se vydali k Hoře osudu, aby zničili kouzelný prsten a zachránili svět od zla. Jenže někdo se snaží jejich poslání překazit a schyluje se k obrovské bitvě lidí a elfských lučišníků s desetitisícovou armádou nebezpečných nestvůr… Americko- novozélandský film (2002).
  • HBO, 20:00 – komedie Hezké vstávání – Komediální pohled do světa živého vysílání sleduje zoufalou producentku televizních zpráv, která se snaží uhasit věčný žár nesvárů mezi dvěma moderátory a zachránit tak jejich skomírající ranní show. Americká komedie (2010).
  • Prima love, 20:45 – dokument Báječné dorty II (4) – Mistři cukráři ukážou, jak se vyrábějí ty nejbáječnější dorty. Trvá jen okamžik je sníst, ale hodiny práce a spoustu peněz stojí příprava těchto obřích propracovaných skvostů. Americký dokumentární cyklus (2010–11).
  • ČT 2, 23:30 – film Tokio! – Tři světově uznávaní režiséři, tři osobité vize, tři příběhy inspirované japonskou metropolí. Jejich příspěvky nejsou jen povrchní turistické pohlednice, ale podávají ojedinělý empatický vhled do problémů a civilizačních neuróz, jimiž trpí obyvatelé japonské metropole. Francouzský koprodukční film (2008).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).