Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Rodinné trampoty oficiála Tříšky, Výlet a Planeta opic

6. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Výlet – Ovdovělá matka, dvě dospělé, tápající dcery, snad až příliš hodný zeť, temperamentní babička a malý vnuk – tihle všichni se nasoukají do dvou aut a vyrazí z Rakovníka směrem na Slovensko, aby vyhověli otcovu údajnému poslednímu přání. Česko-slovenská komedie (2002)

  • ČT 2, 21:55 – romantické drama Návrat Sommersbyho – Romantický snímek z konce občanské války. Americké romantické drama (1993)

  • Prima Cool, 23:10 – sci-fi Planeta opic – Trojice astronautů přežije ztroskotání rakety na neznámé planetě podobné Zemi. Brzy poznávají, že území ovládají inteligentní opice, které s lidskými bytostmi nemají slitování. Americké sci-fi (1968)

ebf - partner 1

  • ČT 1, 23:35 – komedie Rodinné trampoty oficiála Tříšky – Hlavně se nenechat zapřáhnout. Československá komedie (1949)

  • Prima, 23:40 – komedie Do naha! – Šest nezaměstnaných dělníků sedí v čekárně na pracáku a přemýšlejí, jak vydělat peníze. Tanečníci, co se u nich ve městě svlékli minulý týden do plavek, jsou za vodou. Proč by to nezkusili taky? Ale ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz – do naha! Britská komedie (1997)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).