Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Scrubs: Doktůrci, Špinavé ulice a Cela 211 – Vězeňské peklo

21. 1. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Markíza, 20:20 – reality show Výměna manželek: Posedlí čistotou – Slovenská verze známé reality show, ve které si manželské páry na několik dní prohazují partnery. Tentokrát se zaměří na ty, co jsou posedlí neustálým uklízením.
  • ČT 1, 21:05 – dokument Rub a líc sametových miliardářů – První příběh bude o zrodu impéria Andreje Babiše. Ve druhém příběhu přineseme exkluzivní rozhovor s východočeským finančníkem Davidem Beranem. Ve třetím příběhu vám blíže představíme Karla Janečka – geniálního matematika, který z hlavy dokáže rozbít bank v kasinech a toho času objíždí republiku s iniciativou Pozitivní evoluce. Dokument (2013).
  • Prima Cool, 21:40 – sitcom Scrubs: Doktůrci II (1) – J. D. se trápí vztahy v nemocnici a snaží se je za každou cenu napravit. Carla je naštvaná na Turka. Doktor Cox přešel s naprostým klidem skutečnost, že spal s jeho bývalou manželkou. Elliot se pořád cítí trapně kvůli jejich vztahu. Jak zase všechno vrátit do normálu? A je to vůbec možné? Americký sitcom (2002).
  • ČT 2, 21:50 – krimi drama Špinavé ulice – Příběh malého gangstera Charlieho, který se snaží přežít v prostředí mafie a zároveň zápasí s vnitřními démony. Charlie vyrostl v newyorské „Malé Itálii“ a jeho profesionální dráha mu byla od začátku předurčena. Pracuje jako výpalník pro strýce, mafiánského bosse, ale snaží se dělat všechno dobře a nikomu neublížit. I když mu už táhne na třicítku, žije u rodičů a respektuje nepsané zákony své komunity. Americké krimi drama (1973).
  • STV 2, 22:00 – akční drama Cela 211 – Vězeňské peklo – Juan Oliver je novým vězeňským úředníkem. Hned první den mu však přinese smůlu, protože vězni právě na něj naplánovali vzpouru. Okamžitě je konfrontován s nevypočitatelnými a tragickými okolnostmi, v jejichž rámci musí využívat svoji největší přednost – inteligenci. Postupně zjišťuje, že pokud chce přežít, nemůže se jevit jako nesmělý, slabý a slušný muž. Netrvá dlouho a předsvědčí se, že i v tomto pekle existuje šance na přežití… Španělsko-francouzské drama (2009).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).