Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Záhrada, Zahraj to znovu, Same a Okresní přebor

19. 9. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Noc v muzeu - nový noční hlídač v muzeu zjišťuje, že jen co se za posledním návštěvníkem zaklapnou dveře, zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divoké noční rejdy.

  • Nova, 21:40 – seriál Okresní přebor (1) – zemře starý trenér oddílu Josef Hnátek. V klubu se musí vyřešit dvě velmi ošemetné záležitosti. Kdo bude nový trenér a jak se vypořádat s Hnátkovým přáním, aby jeho popel byl rozsypán po hřišti.

  • ČT 2, 21:50 – komedie Zahraj to znovu, Same – divadelní komedie Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same měla broadwayskou premiéru už v roce 1969 a objevovala se od poloviny osmdesátých let i na českých jevištích (naposledy Městské divadlo v Mladé Boleslavi a Divadlo Na jezerce). V době, kdy hra vznikla, se její autor začínal prosazovat ve filmu jako režisér, ale když studio Paramount hru převedlo na plátno, jako režiséra raději angažovalo zkušeného Herberta Rosse, který do té doby proslul především jako realizátor nákladných muzikálů (Pan doktor a jeho zvířátka, Sbohem, pane profesore!).

ebf - tip do článku - debata

  • Nova Cinema, 22:45 – horror Texaský masakr motorovou pilou 3D - Heather Millerová se s přáteli vydává na cestu do Texasu, protože tam zdědila celý majetek po své babičce. Jenže to, s čím nepočítala, je, že k dědictví dostane i nečekanou prémii – masového vraha, který své oběti porcuje pomocí motorové pily…

  • ČT Art, 23:30 – komedie Záhrada – křehká komedie o tajuplném životě v zahradě. Film oceněný šesti Českými lvy, na Prix Italia a na MFF Karlovy Vary.

 

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).