Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Australan agentem 007 nebo Tom Hanks bourající SSSR

13. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit sobotu před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Soukromá válka pana Wilsona – Pád sovětského impéria měl na svědomí jediný člověk. Charlie Wilson. Děvkař, alkoholik, příležitostný uživatel drog a kongresman, kterému se podařilo vyhnat Rudou armádu z Afghánistánu a tím odstartovat rychlý krach komunistické říše. Stačilo dodat špatně ozbrojeným afgánským odbojářům kvalitnější zbraně.

  • ČT 2, 20:00 – akční V tajné službě Jejího Veličenstva – V roce 1969 došlo k první herecké změně a štafetu po Seanu Connerym nakrátko převzal australský manekýn George Lazenby. Druhou šanci už Lazenby nedostal a k Bondovi se vrátil skotský kulturista a muž mnoha zaměstnaní, Sir Thomas Sean Connery.

  • ČT 1, 21:40 – komedie Gympl – Tvorba režiséra Tomáše Vorla trpí jistou nevyvážeností, kdy v jeho filmografii najdete vedle majstrštyků, jakým byl třeba rytmikál totalitního věku Kouř, naprostý odpad typu Ulovit miliardáře. Komedie Gympl, kde hlavní roli ztvárnil režisérův syn spolu s Jirkou Mádlem, ale patří do té lepší poloviny Vorlova portfolia. Dokonce se dočkal i pokračování, filmu nazvaného chronologicky Vejška.

ICTZ23

Prima, 22:00 – akční Rychle a zběsile 5 – Hlavní hrdinové a jejich rychlá auta se rozhodli vyhlásit válku brazilskému drogovému králi a nejen ho okrást, ale ještě ho dostat do vězení. Co myslíte, povede se jim to?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.