Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Chobotnička, Prometheus nebo Twilight sága

9. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT, 20:00 – akční Chobotnička – James Bond v podání Rogera Moora se tentokrát utká s afghánským princem v podání Kabira Bediho, známějším z role Sandokana, a pašeračkou diamantů, vystupující pod uměleckým jménem Chobotnička.

  • Prima, 20:15 – fantasy Twilight sága: Rozbřesk – milostný příběh z prostředí upírů a vlků pokračuje, tentokrát těhotenstvím ústředního páru.

  • Fanda, 20:20 – komiksová adaptace Batman se vrací – Michael Keaton, Danny DeVito a Michelle Pfeiffer aneb netopýří muž, tučňák a kočičí žena. Co jen z tohohle guláše může vzniknout…

ebf 24 - tip duben

  • ČT, 21:50 – komedie Tonoucí se stébla chytá – bláznivý vynálezce a šílený podnikatel Louis de Funés jako muž, kterému není nic svaté.


  • Prima Cool, 22:05 – sci-fi Prometheus – v roce 2069 se skupina vědců vydává na vzdálenou planetu, na níž měli žít tvorové, kteří stvořili lidskou rasu. Zprvu to vypadá, že původní obyvatelé planety již vymřeli, v nitru planety však na vědce číhá vážné nebezpečí. Čeká je první setkání s vetřelcem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).