Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Hobit, Nikdy to nevzdávej a Železný kříž

28. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružný film Harry Potter a vězeň z Azkabanu - Harry Potter se vrací po prázdninách do kouzelnické školy do Bradavic. Jenže zde mu opět hrozí nebezpečí. Uprchlý vězeň z Azkabanu ho chce najít a zničit. Harry a jeho přátelé musejí spojit svoje síly, aby mohli vytvořit fantastická kouzla, s jejichž pomocí hrozící nebezpečí porazí. Americko-britský dobrodružný film (2012)

  • Prima, 20:15 – fantasy film Hobit: Neočekávaná cesta - Bilbo Pytlík se vydává na dobrodružnou výpravu se skupinou trpaslíků. Ti chtějí znovu získat svůj domov, o který nedobrovolně přišli, když ho obsadil drak. Společně s kouzelníkem Gandalfem putují přes území obývané nebezpečnými zlobry a skřety. Trpasličího prince Thorina čeká střetnutí s jeho starým nepřítelem, bledým skřetem Azogem Znesvětitelem. Americký fantasy film (2012)

  • Kino Barrandov, 20:15 – akční film Nikdy to nevzdávej - Problémy v nové škole ho přinutily, aby se přihlásil do kurzu bojového umění. Teď se připravuje na svůj velký zápas. Americký akční film (2008)

BRAND

  • ČT art, 20:50 – Věc Makropulos – L. Janáček – Operní inscenace Davida Radoka z Mezinárodního festivalu Janáček Brno 2014. V hlavních rolích: Gitta-Maria Sjöberg, Aleš Briscein, Svatopluk Sem, František Ďuriač a další. Orchestr Janáčkovy opery řídí Marko Ivanović.

  • ČT 2, 21:40 –válečné drama Železný kříž – Tak to vypadalo v první linii. Válečné drama z východní fronty roku 1943. Německo-britské válečné drama (1977)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).