Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Anděl svádí ďábla, Legenda o vášni nebo Houdini

7. 6. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantické drama Legenda o vášni – Plukovník Ludlow opustil armádu Spojených států, protože nesouhlasil s genocidou indiánských kmenů. Se svými třemi syny Alfredem, Samuelem a Tristanem se usadil na farmě v Montaně. Když si ale Samuel přivedl na usedlost krásnou snoubenku Susannah, nikdo netušil, jak významným způsobem ovlivní život rodiny. (Legends of The Fall, USA, 1994)

  • Prima Max, 20:15 – životopisné drama Houdini (1/2) – Dvoudílný televizní film vypráví příběh Harryho Houdiniho, první skutečné americké superstar, která se proslavila po celém světě. Byl to ovšem přistěhovalec z východní Evropy jménem Ehrich Weiss, který začínal jako kouzelníček v podřadné cirkusové show a dotáhl to až k vyprodaným koncertním halám. Proslul pod uměleckým jménem Houdini. (USA, Kanada, 2014)

  • Jednotka, 20:25 – krimi komedie Chyť ma, ak to dokážeš – Frank je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka. Ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jednadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hanratthyo byl doslova noční můrou. (Catch Me If You Can, USA, 2002)

MM socky3

  • ČT1, 21:00 – komedie Anděl svádí ďábla – Opět můžete nahlédnout do zákulisí zámečku Riviéra na pražské periferii, kde se pod rouškou exkluzivního nočního podniku skrývá „lehký dům“ pro společenskou smetánku. Děj se odehrává v roce 1930, a přestože od událostí prvního dílu uplynulo již několik let, vášně rozpoutané tehdejšími intrikami stále nevychladly. (Československo, 1988)

  • Prima Max, 22:10 – válečné drama Černý jestřáb sestřelen – Část elitní jednotky armády USA je v roce 1993 poslána do somálského Mogadishu, aby se stala součástí mírové operace Spojených národů. Úkolem mise je však unést několik vysokých důstojníků somálského diktátora. Jde o součást strategického plánu na potlačení občanské války, která zuří po celé zemi. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se obrátí nesprávným směrem. (Black Hawk Down, USA, 2001)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.