Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Brak, Iluzionista nebo Síla lásky

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 2 minuty

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Síla lásky – Grace nachytala svého manžela Eddieho s jinou ženou, tak odešla k mamince. Ta vzápětí zjistila, že ji muž také podvádí, a v celé rodině vypukla válka mezi muži a ženami.

  • Prima Max, 20:15 – drama Iluzionista – láska mezi prostým chlapcem a vévodkyní v 19. století nebyla možná. O to těžší je jejich setkání po letech, kdy se z chlapce stal uznávaný iluzionista a vévodkyně je snoubenkou následníka trůnu. Bude jejich láska silnější než nástrahy osudu?

  • ČT 2,  22:55 – dokument Starobylá tetování – podniknout cestu kolem světa kvůli tetování může jen opravdový nadšenec. Jeden takový se našel – a rozhodl se o tom natočit dokument. Podíváme se v něm na Nový Zéland mezi Maory, do Japonska, do Afriky i do Ameriky. Ponoříme se do historie, ale prozkoumáme i odkaz tatérů amerických věznic. Budeme svědky obřadů, ale i vězeňských zátahů na odhalení tajných tatérských dílen.

WT100 tip v článku Pouchlý

  • Nova Cinema, 23:00 – akční Když se setmí – špičkový zloděj Max Burdett se na popud krásné společnice Loly Cirillové rozhodne rozloučit se světem zločinu dokonalou loupeží druhého ze tří Napoleonových diamantů. Dostatečně finančně zajištěni pak usoudí, že je čas užívat si zasloužený odpočinek. Jenže agent FBI Stan Lloyd, který je lupiči už sedm let neúspěšně na stopě jako ohař, nevěří, že by se tahle dvojka dokázala usadit…

  • ČT 1, 23:55 – komedie Brak – tři kamarádi, Honza, Petr a Karel, uspořádají v bytě párty, na kterou si kromě pizzy objednají i luxusní prostitutku Nicol. Ta se však předávkuje kokainem a zemře. Nicolin pasák Iggy dá raději od všeho ruce pryč. Poslíček s pizzou nebo osamělá neukojená sousedka mladíkům samozřejmě starosti spíš přidělají, než aby jim pomohli. Po vzrušené debatě se kamarádi rozhodnout zbavit se těla. Jenže napřed musí sehnat auto.

Našli jste v článku chybu?