Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Cesta do zatracení, Do nitra planety opic a Obřad

9. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – krimi Cesta do zatracení – Michael Sulivan se během velké hospodářské krize roku 1931 živí jako nájemný vrah. Jeho syn se ale jednoho dne stane svědkem mafiánského vyřizování účtů – a idyla se změní v peklo.

  • ČT 1, 22:00 – komedie Křtiny – kartografický ústav, kam Jaroslav Dietl se Zdeňkem Podskalským umístili příběh situační komedie Křtiny, je typický podnik reálného socialismu. Moc se toho v něm sice neudělá, zato si všichni zaměstnanci od řadového kresliče až po náměstka užijí mnohá povyražení.

KL24

  • Nova, 22:40 – horror Obřad – když kněz začne vykazovat známky démonické posedlosti, nezbývá jeho studentovi než se pokusit zlého ducha vyhnat.

  • Prima Cool, 22:45 – Do nitra Planety opic - další astronaut přistává na Planetě opic, aby našel pohřešovaného kolegu. Záchranná mise v pokračování klasické sci-fi může začít.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).