Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Četník a mimozemšťané, Hebká kůže a 8 mm

22. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický film Všechny moje lásky – Rob si ve svých třiceti letech uvědomuje, že neví, kam ve svém životě směřuje. Po odchodu přítelkyně Laury se Rob dostává do krize a přemýšlí o tom, co vedlo k tomu, že ho všechny dívky opustily. Udělá si seznam pěti svých lásek, které považuje za nejdůležitější, a kontaktuje po letech bývalé milenky, aby se dopátral pravdy. Americký romantický film (2000)

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Četník a mimozemšťané – Tentokrát se musejí vypořádat s návštěvou z vesmíru, která na sebe bere libovolnou podobu. Francouzská komedie (1979)

  • ČT 1, 21:05 – western Old Shatterhand – Vinnetou a jeho věrný přítel bojují proti zlotřilému plukovníkovi, jenž se spolčil s bandity. Na motivy románů Karla Maye. Německo-jugoslávský western (1964)

MM socky3

  • Dvojka (RTVS), 21:50 – drama Hebká kůže – Pierre je známou osobností literárního světa. Žije klidný rodinný život s manželkou a dcerou, dokud se neseznámí s krásnou mladou letuškou Nicole. Nějaký čas vede dvojí život, ale jednoho dne jeho manželka objeví kompromitující fotografie a rozhodně se k zoufalému činu. Francouzské drama (1964)

  • Nova, 22:35 – krimi thriller 8 mm – Soukromý detektiv Tom Welles pátrá po tajemství děsivé pornonahrávky. Stopy ho zavedou až do místního podsvětí a situace se nečekaně vyhrotí. Americko-německý krimi thriller (1999)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.