Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Diamantová liga, 25. hodina a Jen blázni spěchají

11. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – IAAF Diamond League 2014 Oslo – Přímý přenos pátého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Jen blázni spěchají - Krásná Mexičanka Isabel a úspěšný manažer Alex spolu strávili jednu noc a na cestě je miminko. Jak z maléru ven, když ona má dost bráchů na to, aby s nepohodlným nápadníkem pořádně zatočili? Americká romantická komedie (1997)

  • STV 1, 20:20 – western Krajina střelců – Kevin Costner opět ve vlastní režii vytvořil hlavní postavu bývalého pistolníka Charleyho Waitea, jenž se živí jako honák dobytka. Se svým parťákem Šéfem Spearmanem (Robert Duvall) se u městečka s poetickým názvem Harmonville dostává do konfliktu s bohatým rančerem Baxterem (Michael Gambon), který ovládá celé město, včetně jeho ochránců zákona. Americký western (2003)

BRAND23 Workshop

  • ČT 1, 21:00 – komedie Svatební cesta do Jiljí - Adepti manželství, dříve, než se rozhodnete, podrobte svůj vztah zatěžkávací zkoušce – společné dovolené! Československá komedie (1983)

  • Prima Cool, 22:35 – thriller 25. hodina – Monty prožívá poslední den na svobodě. Před nástupem do vězení ale musí stihnout ještě spoustu věcí. Postarat se o své nejbližší a hlavně přijít na to, kdo ho do vězení dostal. Americký thriller (2002)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).