Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Dům z karet, Nesmiřitelní a Houdini

13. 1. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – životopisný film Houdini - Mág Harry Houdini se svými kousky proslavil po celém světě. Jeho cesta ke slávě však nebyla tak jednoduchá. Americko-kanadský životopisný film (2014)

  • Nova Cinema, 21:50 – romantická komedie (K)lamač srdcí – Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje nezvyklou službu. Rozbíjí partnerské vztahy na objednávku. Francouzská romantická komedie (2010)

  • ČT 1, 21:55 – krimifilm Partie krásného dragouna - Slavná mordparta ze „čtyřky“ řeší případ vraždy bohaté živnostnice z Libně. Československý krimifilm (1970)

KL24

  • ČT 2, 22:20 – seriál Dům z karet – Cesta do Bílého domu je dlážděna ambicemi a nezkrotnou touhou po moci! Americký seriál oceněný Zlatými glóby a cenami Emmy. (2013)

  • Nova, 22:20 – western Nesmiřitelní - Stárnoucí zloděj a pistolník Will Munny od chvíle, kdy se oženil, pověsil pistole na hřebík. Jenže po smrti své ženy sám živoří s dětmi na malé farmě, a tak ho nouze donutí, aby se ještě naposledy chopil zbraně. Americký western (1992)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).