Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Dům z karet, Nesmiřitelní a Houdini

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Max, 20:15 – životopisný film Houdini - Mág Harry Houdini se svými kousky proslavil po celém světě. Jeho cesta ke slávě však nebyla tak jednoduchá. Americko-kanadský životopisný film (2014)

  • Nova Cinema, 21:50 – romantická komedie (K)lamač srdcí – Alex se svou sestrou provozuje společnost, která poskytuje nezvyklou službu. Rozbíjí partnerské vztahy na objednávku. Francouzská romantická komedie (2010)

  • ČT 1, 21:55 – krimifilm Partie krásného dragouna - Slavná mordparta ze „čtyřky“ řeší případ vraždy bohaté živnostnice z Libně. Československý krimifilm (1970)

  • ČT 2, 22:20 – seriál Dům z karet – Cesta do Bílého domu je dlážděna ambicemi a nezkrotnou touhou po moci! Americký seriál oceněný Zlatými glóby a cenami Emmy. (2013)

  • Nova, 22:20 – western Nesmiřitelní - Stárnoucí zloděj a pistolník Will Munny od chvíle, kdy se oženil, pověsil pistole na hřebík. Jenže po smrti své ženy sám živoří s dětmi na malé farmě, a tak ho nouze donutí, aby se ještě naposledy chopil zbraně. Americký western (1992)

Našli jste v článku chybu?