Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Eurocup, Ocelové magnólie a Hvězdná brána: Hluboký vesmír

12. 12. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 18:20 – scifi seriál Hvězdná brána: Hluboký vesmír - Hrstka pozemšťanů v ohrožení života projde branou, aby nalezla útočiště na lodi Antiků, miliardy světelných let od domova, kde zůstane uvězněna. Dochází jídlo, voda i kyslík a začíná boj o holý život. Podaří se lidem přežít na tajemné lodi a dostat se někdy zpátky na Zemi? Kanadsko-americký scifi seriál (2009)
  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie a drama Ocelové magnólie - Na předměstí jižanského městečka Natchitoches kdesi v Louisianě se v kosmetickém salonu setkává jeho majitelka Truvy Jones se svými kamarádkami – s elegantní Clairee Belcherovou, která nedávno ovdověla, svéráznou dvojnásobnou vdovou Ouiser Boudreauxovou, která nikdy nejde pro ostré slovo daleko a na život kouká vždycky z té horší stránky, s mladou a poněkud nemotornou Annelle Dupuyovou, kterou Truvy právě přijala jako svou pomocnici v salonu, se zámožnou M Lynn Eatentonovou, kterou stíhá jedna rána osudu za druhou, a její svéhlavou dcerou Shelby, která se má právě vdávat – aby tu probíraly a řešily problémy s muži a další veselé i vážné okamžiky svých všedních životů. Americké drama (1989)
  • Markíza, 20:20 – romantická komedie a drama Koření života - Úspěšná šéfkuchařka Kate Armstrong (Catherine Zeta-Jones) žije svůj život stejně, jako řídí svou kuchyň v prestižní manhattanské restauraci – se seriózní náruživostí, která fascinuje, ale i zastrašuje všechny okolo ní. Její perfekcionistická povaha projde zatěžkávací zkouškou, když po rodinné tragédii „zdědí“ svoji devítiletou neteř Zoe (Abigail Breslin). Jakoby to nestačilo, musí si navíc v práci poradit s drzým zástupcem šéfkuchaře, který právě přibyl mezi její zaměstnance. Energický a bezstarostný Nick Palmer (Aaron Eckhart) je zcela odlišný od Kate, ale přesto je jejich vzájemná přitažlivost nepopiratelná. Rivalita mezi nimi se postupně mění na romanci a pokud se bude chtít Kate sblížit se Zoe a najít štěstí s Nickem, bude se muset naučit vyjádřit své city i mimo svět své kuchyně. Americko-australská romantická komedie (2007)
  • ČT Sport, 20:25 – ČEZ Basketball Nymburk – Hapoel Migdal Jerusalem - Přímý přenos utkání základní skupiny Eurocupu mužů
  • Prima Cool, 23:20 – drama a thriller Hannibal: Zrození - Druhá světová válka – pokusy o nezávislost východní Evropy podlehly prudkým útokům sovětské nadvlády. V Litvě jednoho kluka připravila válka o oba rodiče a sestru. Děsy, které vytrpěl, potlačuje. Uvězněn v sovětském sirotčinci se vzpírá proti nelítostnému zacházení a bouří se proti krutým pravidlům onoho místa… ON však není obyčejným klukem. ON je mladý HANNIBAL LECTER. Britsko-francouzský thriller a drama (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).