Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Farmář hledá ženu, Star Trek: Nemesis a Pohár FIFA 2013

26. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima family, 20:15 – medailonky Farmář hledá ženu 4 – Po úspěchu třetí série pořadu Farmář hledá ženu se pomalu můžeme začít těšit na zbrusu novou řadu! Zdaleka ne všichni farmáři tu svoji lásku našli, jiní zase dosud váhali, zda využít nabídky pořadu k veřejnému seznamování, ale ať už byl důvod jakýkoli, výsledek uvidíte dnes: představíme vám další adepty na hledání. Česká reality show (2013).
  • Fanda, 20:20 – sci-fi film Star Trek: Nemesis – Enterprise a její posádka se účastní mírové mise na Romulus, jelikož se tamní obyvatelé rozhodli uzavřít s Federací mír. Po příletu na planetu ale vyjde najevo, že jejich skutečným úmyslem je zničení Země. A tak se kapitán Picard setká s dosud nejnebezpečnějším protivníkem – Nemesis. Americký sci-fi film (2002).
  • ČT Sport, 20:50 – fotbalový přenos Brazílie – Uruguay – Přímý přenos fotbalového utkání Poháru FIFA 2013 z Brazílie
  • Nova Cinema, 21:55 – český film Hra o jablko – Film Hra o jablko režisérky Věry Chytilové se pokouší komediální formou zachytit podstatu neustálého sporu mezi mužem a ženou a zároveň najít odpovědi na otázku, do jaké míry je možná hra s lidskými city a kdy a jak přestává být hrou. Hrdiny příběhu jsou porodník dr. John, svobodný muž po třicítce, v soukromém životě značně sobecký, a mladá zdravotní sestra Anna Šímová, která vzdor svému na pohled ztřeštěnému chování má k životu mnohem odpovědnější přístup. John k dívce naváže, jako před tím k tolika jiným, povrchní vztah. Jeho hra na lásku se však tentokrát obrátí proti němu. Český film (1976).
  • STV 1, 22:55 – válečné drama Tábor tygrů – Vojín Roland Bozz se už od prvních dnů ve výcvikovém táboře stal vyhlášeným provokatérem. Ani ti nejtvrdší velitelé si s ním nevědí rady. Většinu času proto mladík tráví v base. Jeho hlavním cílem je dostat se z armády co nejdřív pryč. Místo toho však on i ostatní musejí projít výcvikovým peklem: je totiž rok 1971 a mladí vojáci se v těch nejdrsnějších podmínkách připravují pro boj ve vietnamské džungli. Americko-německé váleční drama (2000).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).