Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Léto s kovbojem, Čarodějky ze Salemu nebo Disturbia

22. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Pod toskánským sluncem - čerstvě rozvedená spisovatelka ze San Franciska dostane od své přítelkyně nabídku strávit deset dní v Toskánsku. Je pozváním zaskočena, ale zdejší krajina ji okouzlí a časem tady najde druhý domov, přátelství a možná i lásku…

  • Prima Max, 20:15 – historický film Čarodějky ze Salemu – skupina dívek se vydává na výlet do lesa, kde se hodlají zúčastnit rituálu zaříkávání černošské otrokyně. Tato událost ovlivní jejich osud i budoucnost celé komunity.

  • ČT 1, 22:35 – komedie Léto s kovbojem – mladá psycholožka Doubravka tráví prázdniny se svým přítelem Bobou na chatě jeho matky. Boba se připravuje na zkoušku z medicíny, kterou už dvakrát neudělal. Doubravka se o něj obětavě stará, což však egocentrický mladík bere jako samozřejmost.

MM socky3

  • Nova, 22:35 – thriller Disturbia – ránou pěstí do učitelova obličeje odstartuje mladý delikvent svoje tříměsíční domácí vězení. Z nudy začne pozorovat sousedy, především nedávno přistěhovanou krásnou dívku. Ale pak ho zaujme soused, u kterého dojde k přesvědčení, že se jedná o sériového vraha, o němž se mluví v televizi. Jenže zdánlivě nevinná hra se málem změní v tragédii…

  • Prima Cool, 22:46 – Timecop 2: Pohyb v čase – společnost pro kontrolu času ostražitě hlídá, aby nikdo necestoval bez povolení do minulosti a neměnil historii. Jeden ze zaměstnanců však neodolá touze zlepšit svět, a rozhodne se proto změnit dějiny.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.