Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA a romantický film Jeden den

26. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – krimifilm Zlatý pavouk – Někdejší příslušník hrabivých revolučních gard, profesí zubař, se na samém konci války zmocní zlatého pokladu, který pochází od vězňů z nacistických koncentračních táborů. Avšak zlato vykoupené krví nevinných obětí novému majiteli, jenž zpychne a vede zhýralý život, nepřinese štěstí. Československý krimifilm (1956)
  • ČT Sport, 20:15 – FC Basilej 1893 – Real Madrid – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA

  • Prima Cool, 20:15 – Arsenal FC – Borussia Dortmund – Přímý přenos utkání 5. kola skupinové fáze Ligy mistrů UEFA

cyber-obecný tip

  • ČT 2, 21:55 – romantický film Jeden den – Byla to láska na první pohled, ale dlouho trvalo, než jim to došlo. Americký romantický film (2011)

  • ČT 1, 22:15 – sci-fi komedie Zabil jsem Einsteina, pánové – Co by bylo, kdyby nebylo to, co bylo. Československá scifi komedie (1969)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.