Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA a romantický film Jeden den

26. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – krimifilm Zlatý pavouk – Někdejší příslušník hrabivých revolučních gard, profesí zubař, se na samém konci války zmocní zlatého pokladu, který pochází od vězňů z nacistických koncentračních táborů. Avšak zlato vykoupené krví nevinných obětí novému majiteli, jenž zpychne a vede zhýralý život, nepřinese štěstí. Československý krimifilm (1956)
  • ČT Sport, 20:15 – FC Basilej 1893 – Real Madrid – Přímý přenos utkání základní skupiny Ligy mistrů UEFA

  • Prima Cool, 20:15 – Arsenal FC – Borussia Dortmund – Přímý přenos utkání 5. kola skupinové fáze Ligy mistrů UEFA

MMF24

  • ČT 2, 21:55 – romantický film Jeden den – Byla to láska na první pohled, ale dlouho trvalo, než jim to došlo. Americký romantický film (2011)

  • ČT 1, 22:15 – sci-fi komedie Zabil jsem Einsteina, pánové – Co by bylo, kdyby nebylo to, co bylo. Československá scifi komedie (1969)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).