Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA, Strach Fay Grimové a Úkryt

13. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:15 – Real Madrid – Juventus Turín – Přímý přenos odvetného semifinálového utkání Ligy mistrů UEFA

  • Dajto, 20:15 – thriller Úkryt – Meg Altmanová s dcerkou Sarah se po rozvodu nastěhuje do exkluzivního bytu v klidné newyorské čtvrti. Objeví v něm i tajnou místnost vybavenou pro přežití, kterou nechal zbudovat předchozí majitel. Jenže právě tento nedobytný úkryt se stane cílem trojice gangsterů, kteří sem v noci vniknou přes střechu. Předpokládali totiž, že byt je prázdný. Meg s dcerkou se sice podaří v úkrytu zabarikádovat, ale nemají zdaleka vyhráno. Americký thriller (2002)

  • Kino Barrandov, 21:25 – akční thriller Strach Fay Grimové – Fay Grimová je kontaktována CIA, aby našla svého již sedm let nezvěstného manžela a získala od něj zašifrované zápisky, které můžou znamenat odkrytí velkého množství informací. Americko-německý akční thriller (2006)

ICTZ23

  • ČT 2, 22:25 – dokument Železný Schwarzenegger – Když víte, co chcete, můžete s trochou štěstí dokázat všechno. Arnold Schwarzenegger jako kulturistická hvězda. Americký sportovní dokument (1976)

  • Prima Zoom, 23:10 – dokument Tajemství vesmíru – Vydejte se do světa planet, komet, hvězd, souhvězdí a galaxií! Na cestě od středu sluneční soustavy až k okrajům vesmíru nahlédneme do jeho nejskrytějších tajemství. Americký dokument (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.