Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: ME 21 Česko – Dánsko, Výměna manželek, Krvavé léto a Ali

17. 6. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – fotbalový zápas Česko – Dánsko - Přímý přenos utkání základní skupiny na Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let z pražského Edenu
  • ČT 2, 20:00 – dokument Útěk na Papuu-Novou Guineu – Sepik, nejdelší řeka Papuy-Nové Guineje, je živoucím antropologickým muzeem, kde ještě dnes platí přísná kmenová pravidla. Místní lidé jsou duchovně spjati s jejím obávaným a uctívaným obyvatelem – krokodýlem. Některé kmeny doposud praktikují bolestivý a nebezpečný rituál přerodu mladých chlapců v silné „krokodýlí" muže. Český dokument (2013).
  • Nova, 20:20 – reality show Výměna manželek – Jak si poradí Iveta, mladá maminka dvou dětí, která má problémy s alkoholem, s prozatímním partnerem starším o 40 let a jak dokáže babička Lenka, která se stará o děti své dcery narkomanky, nastavit pravidla v nefunkční rodině? Česká reality show (2014)
  • STV 1, 20:20 – životopisné drama Ali – Životní příběh zbožňovaného a zatracovaného, ale rozhodně i nejkontroverznějšího sportovce všech dob. Muhammad Ali, sportovní legenda 20. století. Boxer, který byl nejlepší a věděl o tom. Americký film (2001)
  • Prima Cool, 22:40 – thriller Krvavé léto – Neslavně známé léto roku 1977 bylo časem srážky disca s punkrockem, ale i létem, počas kterého řádil vrah, označený jako „Samův syn“. Šílený maniak si vybíral milenecké páry a osamělé dívky. Dařilo se mu zabíjet a unikat beze stop, a jak teploty a počty obětí stoupaly, k pátrání se přidala i samotná mafie a občanské hlídky. Kadeřník Joey se svou partou povalečů dostali nápad, že vrahem je někdo z jejich čtvrti. Sepsali si proto seznam podezřelých a začali hledat toho, kdo jim bude nejvíc připadat jako vrah – někdo, kdo je jiný než ostatní… Americký film (1999)

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.